logo biblia-bog.pl

By mieć jeszcze szansę
Niech wrócą bezbożni do podziemi, Wszystkie narody, które zapominają Boga. Bo nie zawsze biedak będzie zapomniany; Nadzieja ubogich nie zginie na wieki - wyjaśnienie słów w artykule: Psalm 9 - interpretacja - Dziękczynienie za wybawienie z ręki wrogów
pamiętnik

Stale powtarzająca się modlitwa

 

W jednym z wykładów które kiedyś oglądałem mowa była o dość ciekawym podejściu do modlitwy. Seminarium to ma już kila lat ale sposób tam przedstawiony z pewnością można zastosować dzisiaj. Jeśli stale powtarzasz te same zdania bądź nie bardzo wiesz co mówić do Boga, to obejrzyj ten wykład. Od minuty 11:40 jest wstęp do tematu a od 14:00 prowadzący przestawia swój sposób na modlitwę w formie pamiętnika.

Wykład ten daje nowe spojrzenie na modlitwę, która często bywa rutynowa i schematyczna. Prowadzący proponuje podejście bardziej osobiste i refleksyjne, sugerując, aby modlitwę traktować jak formę pamiętnika, w którym można swobodnie wyrażać swoje myśli i emocje przed Bogiem. Dzięki temu modlitwa staje się bardziej autentyczna i pomaga w budowaniu głębszej relacji z Panem.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszymi pozostałymi artykułami:

 


Całe seminarium jest dość ciekawe i zawiera aż 31 rozdziałów trwających po około 60 minut, można się dużo nauczyć i polecam każdemu kto jeszcze tego nie oglądał.

Dodaj komentarz

Guest

Wyślij
By mieć jeszcze szansę